Pinot Kutija 2

2,750.00ден

Подарокот содржи

 • Кутија дрвена
 • Вино Pinot Noir 700 ml
 • Бомбони Lindt Lindor
 • Бадеми
 • Лешници
 • Индиски орев
 • Фстаци
 • Две Кристални чаши
 • Миризлива свеќа
 • Декорација
 • Картичка за порака
Категорија:
Translate »