990.00ден

Millenium Woman – Eau de Parfum 100 ml.

Бренд: JFenzi

  • Доминантна нота: Мед
  • Главни ноти: Нероли, Лимон, Малина
  • Средни ноти: Цвет од портокал, Јасмин, Гарденија
  • Основни ноти: Пачули, Бел мед, Килибар

Мириса слично на Paco Rabanne “Lady Million”

Out of stock

  • Годишно време: Зимски
  • Дневен/Ноќен: Ноќен

Возбудливата авантура започна со Millenium Men. Сега на сцена стапува неговото алтер его за понежниот пол. Ангажирана млада жена, навидум кршлива, но со неверојатно темпераментен и жив карактер. Девојката што го носи овој парфем, зрачи со сила, која се заснова на нејзината независност и интелигенција. Жив и сензуален, Millenium Women е составен од дрвено-цветни мириси, свежи како нектар од привлечни цвеќиња.

За овој производ нема коментари.

Само најавени корисници можат да постават коментар.