450.00ден

Шолја Real Madrid

Шолја со апликација на фудбалскиот тим Real Madrid.

Шолјата е порцеланска со силиконски капаки спакуван со кутија.

За овој производ нема коментари.

Само најавени корисници можат да постават коментар.