1,700.00ден

Сина кутија со вино, цвеќе и чоколадо

– Сина плишена кутија рачно изработена
– Сино вино PASIONBLUE
– Три бели рози
– Чоколадни бомбони FERRERO ROCHER или Lindt Lindor
– Декорација

За овој производ нема коментари.

Само најавени корисници можат да постават коментар.