900.00ден

Посебно срце

Содржина на подарокот:

  • Love шоља со дрвено постоље и лажиче што стои на магнет,
  • Ritter sport црно чоколадо,
  • Lindt lindor чоколадни кугли, црно плишано срце
  • Рачно изработена плишана кутија во облик на срце
  • декорација .

*Се испорачува во соодветно украсно пакување

*Вклучена е бесплатна картичка за порака

* Срцето и шољата се достапни и во црвена боја

Out of stock

За овој производ нема коментари.

Само најавени корисници можат да постават коментар.