1,650.00ден

Кутија задоволство

Подарокот се состои:

  • Дрвена кутија до димензии 24 x 18 x 8 cm
  • Чоколадни бомбони FERRERO ROCHER
  • johnnie walker red label x 3 -мали шишенца
  • Пута MONTECRISTO
  • Декорација

За овој производ нема коментари.

Само најавени корисници можат да постават коментар.