1,950.00ден

Корпа Ballantine’s

Подарокот содржи

  • Корпа
  • Ballantine’s 700 ml
  • Лешници
  • Бомбони FERRERO ROCHER или Lindt Lindo
  • Декорација

За овој производ нема коментари.

Само најавени корисници можат да постават коментар.