Букет рози – 3

1,100.00ден2,500.00ден

Букетот се состои од рози декорирани во кутија.
Кутијата е рачно изработена со црвен плиш и димензии:
– мала кутија дијаметар 11cm и висина 21cm
– Голема кутија дијаметар 16cm и висина 21cm
Малата кутија се користи за подарок со 5 рози
Големата кутија се користи за подарок со 7,9 и 11

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:
Translate »